Завантажити ще

Судмедексперти уточнили, що від удару по Києву загинули 33, а не 34 людини

Судмедексперти уточнили, що від удару по Києву загинули 33, а не 34 людини
Фото: @dsns_telegram

Внаслідок масованого ракетного удару Росії по Києву 8 липня загинули 33, а не 34 людини, уточнили мер Віталій Кличко та начальник КМВА Сергій Попко.

- За оновленою інформацією від судмедекспертів, які ідентифікували тіла та фрагменти тіл всіх загиблих, внаслідок ворожої атаки 8 липня в столиці загинули 33 людини. З них пʼятеро дітей, - написав Кличко у своєму телеграм-каналі.

Начальник Київської міської військової адміністрації пояснив, що кількість загиблих уточнили після проведених додаткових експертиз.

  • Вранці 10 липня в КМВА повідомили, що кількість загиблих унаслідок масованого ракетного удару Росії по Києву 8 липня збільшилась до 34. У Київській міській військовій адміністрації також розповіли, що у столиці було пошкоджено 129 будівель усіх форм власності.
  • Вранці 8 липня Росія завдала масованого ракетного удару по Україні, зокрема по Києву, Дніпру, Кривому Рогу та Покровську. Російська армія випустила 38 ракет різних типів. У Києві внаслідок атаки було зруйновано дитячу лікарню "Охматдит", багатоквартирний житловий будинок та приватну клініку "Адоніс".