Завантажити ще

Львівський ТЦК прокоментував конфлікт між військкомами та чоловіком біля Високого замку

Львівський ТЦК прокоментував конфлікт між військкомами та чоловіком біля Високого замку
Фото: ВОЛИНЬ 24

У соцмережах поширюється відео, на якому співробітники військкомату силоміць саджають чоловіка в бус. У місцевому ТЦК та СП повідомили, що інцидент стався після того, як військовозобов’язаний «провокував військовослужбовців та поводився неадекватно».

За даними ТЦК, все почалось з того, що група оповіщення ТЦК і поліції проїжджала вулицею Замкова у місті Львові. Вони помітили громадянина призовного віку. Зупинилися і запитали про військово-облікові документи. Виявилось, що чоловік востаннє з’являвся у військкомат 9 років тому.

- Відтак чоловіка запросили у салон автівки, аби виписати повістку. У цей час повз проходила жінка. Побачивши автівку і чоловіків у формі, вона почала знімати їх на камеру телефону. Помітивши зйомку, громадянин, не дочекавшись вручення повістки, почав провокувати військовослужбовців на конфлікт, - зазначили у ТЦК.

У військоматі додали, що їх співробітники «не били людину».

-  Намагаючись використати становище, коли перехожа інцидент знімала на відео, чоловік поводився неадекватно. Врешті військовозобов’язаному громадянину виписали повістку, після чого відпустили, - запевнили у ТЦК та СП.