Завантажити ще

У ДПСУ спростували скупчення військ на території Білорусі - за ситуацією слідкує розвідка

У ДПСУ спростували скупчення військ на території Білорусі - за ситуацією слідкує розвідка
Фото: https://t.me/DPSUkr

У ДПСУ не фіксують скупчення військ на території Білорусі на кордоні з Україною. Будь-яка інформація на цей рахунок неправдива, ситуація повністю під контролем українських захисників. Про це в ефірі телемарафону заявив представник ДПСУ Андрій Демченко.

- Біля нашого кордону по той бік, на території Білорусі, немає якогось скупчення військ, чи переміщення техніки, особового складу. У РФ поки що немає на цьому напрямі підрозділів, які вона могла б застосувати проти України, - зазначив він.

Спікер Держприкордонслужби також заявив, що за тим, що відбувається по той бік кордону, стежать підрозділи розвідки. Він зазначив, що Сили оборони мають бути готовими до розвитку будь-яких ситуацій, тому продовжують зміцнювати лінію кордону та прикордоння, щоб у разі зміни обстановки.

  • 20 червня у прикордонники відповіли на претензії Держприкордонкомітету Білорусі, який заявив про різке збільшення угруповань українських військових на кордоні. Українська прикордонна служба наголошує, що Сили оборони здійснюють захист суверенної території від агресора, і жодних провокацій у цьому немає.
  • Раніше цього ж дня Держприкордонкомітет Білорусі заявив про стурбованість тим, що у зоні відповідальності Житомирського прикордонного загону Держприкордонслужби України фіксується збільшення угруповання українських озброєних формувань, зокрема Сил спеціальних операцій та спецпідрозділів Головного управління розвідки. ЗСУ також підтягли важку техніку, танки та інші засоби поразки.
Новини по темі: прикордонники Білорусь