Завантажити ще

На березі Дніпровського водосховища знайшли мертвими 18 тисяч сомів

На березі Дніпровського водосховища знайшли мертвими 18 тисяч сомів
Фото: facebook.com/dnipro

На Дніпропетровщині зафіксували масовий мор сомів у Дніпровському водосховищі. Поблизу села Олексіївка виявили 18 тисяч трупів риби. Про це повідомили у пресслужбі обласного рибоохоронного патруля.

- Під час обстеження акваторії водойми та її прибережної захисної смуги у місцях замору виявлено 18 екз. загиблих сомів у стадії біологічного розкладання. Загальна сума збитків, заподіяних рибному господарству внаслідок замору риби, становить 92 106 грн, - йдеться у повідомленні.

У відомстві уточнили, що причину загибелі риби встановити не вдасться через її стан. Передбачається, що мор сомів стався приблизно 2-3 тижні тому. Так, представники рибоохоронного патруля провели збирання залишків загиблих сомів та їх утилізацію.

На місці було проведено огляд спеціалістами. Попередньо фактів зовнішнього впливу та несанкціонованого скидання стічних вод у водний об'єкт не виявлено. Також під час проведення обстеження водоймища нових фактів загибелі риби та інших видів водних біоресурсів не встановлено.

facebook.com/dnipro

facebook.com/dnipro

  • 3 жовтня 2023 року фахівці повідомили про загибель осетрових риб на підприємстві, яке займається вирощуванням водних біоресурсів – Ukrainian Caviar Berry. Інцидент стався поблизу міста Ладижин (Ладижинське водосховище річки Південний Буг).
  • 19 вересня 2023 року на Житомирщині зафіксували масову загибель риби в річці та оцінили збитки. Вони склали понад 10 млн 212 тисяч гривень.