Завантажити ще

На Івано-Франківщині семеро дітей заблукали в горах

На Івано-Франківщині семеро дітей заблукали в горах
Фото: t.me/dsns_telegram

У Івано-Франківській області під час спуску з гори Говерла заблукало 9 людей, з них – 7 діти. Як повідомили в Державній службі надзвичайних ситуацій, туристи не зорієнтувалися на місцевості та потребували допомоги надзвичайників. 

 Гірські рятувальники розшукали мандрівників, супроводили їх до однієї із навчально-спортивних баз, звідки ті направилися до місця проживання.

У ДСНС порадили туристам, що планують мандрівку в гори, перед походом ознайомитися з маршрутом та підготуватися до нього. Також можна завантажити мобільний застосунок «Порятунок у горах» та обов’язково слідкувати за штормовими попередженнями.

  • 25 березня понад 400 людей зійшли на найвищу гору України - Говерлу - і зібрали таким чином 220 тисяч гривень на тепловізійний дрон для 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, яка дислокується у Львові. Такий квест для всіх охочих у межах 60-ї ювілейної «Говерляни» влаштувало управління молоді та спорту Львівської ОВА, щоб підтримати легендарну Галицьку бригаду.  
  • 15 червня у Чернівецькій області двоє чоловіків намагалися втекти до Румунії, але втікачам завадила негода. В результаті ухилянти заблукали в горах і викликали на допомогу рятувальників.   
Новини по темі: Туристы гори