Завантажити ще

Поліція знайшла людей, які стріляли у казахського журналіста Садикова

Поліція знайшла людей, які стріляли у казахського журналіста Садикова
Фото: t.me/kyivoperat

Правоохоронці виявили виконавців замаху на життя казахського журналіста Айдоса Садикова. Ними виявились двоє земляків пораненого. Про це заявила у своєму фейсбуці дружина постраждалого Наталія Садикова.

– Українська поліція знайшла виконавців замаху на вбивство Айдоса Садикова. Ними виявилися двоє громадян Казахстану: Мейрам Каратаєв 9.05.1991 та Алтай Жаканбаєв 8.02.1988. Ці негідники отримали замовлення, 2 червня приїхали до Києва, жили по орендованих квартирах, стежили за Айдосом і продумували злочин, - повідомила Садикова.

За її словами, один із нападників виявився співробітником обласного департаменту внутрішніх справ Казахстану. Жінка зазначила, що напад на журналіста виявився замахом, як вона заявила раніше. У замовленні злочину вона продовжує звинувачувати казахського президента Касим-Жомарта Токаєва.

- Мейрам Каратаєв – співробітник ДВД Костанайської області, він займав перші місця на змаганнях зі стрільби серед співробітників. Я не помилилася ні коли звинуватила у замаху Токаєва, ні коли сказала, що стріляв професіонал, - наголосила дружина опозиціонера.

  • 18 червня у Шевченківському районі Києва стріляли у казахського опозиціонера Айдоса Садикова. Журналіст перебуває у лікарні у тяжкому стані. Поліція порушила справу за двома статтями Кримінального кодексу, але нападника ще не знайшла.
  • 19 червня президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв відреагував на стрілянину в Києві, в якій постраждав журналіст Айдос Садиков. Він висловив готовність приєднатися до розслідування та заявив, що розпорядився надіслати запит українській стороні.
Новини по темі: Казахстан Напад замах