17 липня
Завантажити ще

У Києві вандали розгромили могили Да Вінчі, Джуса, Петриченка

У Києві вандали розгромили могили Да Вінчі, Джуса, Петриченка
Фото: nmmc.mva.gov.ua

У ніч на 20 червня невідомі розгромили в Києві могили загиблих воїнів. Про це у соцмережах повідомила парамедикиня, військовослужбовиця спецпідрозділу ЗСУ "Вовки да Вінчі" Аліна Михайлова.

- На могилах загиблих воїнів - Да Вінчі, Джуса, Петриченка на Аскольдовій могилі - сьогодні вночі потвори зробили розгром. Сімʼї та друзі це відновлять, - написала Михайлова.

Вона також наголосила, що тим, хто це зробив, «буде дуже погано, бо ми знайдемо кожного» .

Український доброволець, командир 1 ОМБ «Вовки Да Вінчі» ЗСУ Дмитро Коцюбайло загинув 7 березня 2023 року у віці 27 років в боях за Бахмут. 30 листопада 2021 року президент Володимир Зеленський надав Дмитру Коцюбайлу звання Героя України та нагородив його у Верховній Раді.

«Джус» Пільщиков загинув на Житомирщині під час виконання бойового завдання. 25 серпня 2023 року зіткнулися два навчально-бойові літаки L-39. Крім Пільщикова, в авіакатастрофі загинули також пілоти В’ячеслав Мінка та Сергій Проказін.

Павло Петриченко загинув 16 квітня 2024 року. До війни він був проєктним менеджером,  учасником Євромайдану, активним учасником ініціативи «Хто замовив Катю Гандзюк», організатором акцій на підтримку Сергія Стерненка. Був автором петиції щодо заборони онлайн-казино, яка набула серйозного розголосу. 

  • 5 вересня у Києві невідомі вкрали шеврони, які були залишені на могилі  «Джуса».  
  • 7 червня у Вінниці невідомі спочатку вкрали, а потім повернули на могилу загиблого воїна бригади «Азов» Назарія Гринцевича іграшкову собаку, якого хлопцю ще у дитинстві подарувала мама.