13 липня
Завантажити ще

Хакери ГУР атакували муніципальні сайти Росії та закликали виходити на мітинги

Хакери ГУР атакували муніципальні сайти Росії та закликали виходити на мітинги
Фото: pixabay.com

Кіберфахівці Головного управління розвідки провели велику атаку хакерів на ворожі веб-ресурси на території Російської Федерації. Про це повідомляє BO Team на своєму Telegram-каналі.

- Кіберудар по Ульянівській обласній адміністрації вивів з ладу два гіпервізори, два комутатори, знищив 10 віртуальних машин та один ПК. Крім того, сумарно стерто 20 ТБ даних, – зазначили хакери.

Кібератаці передувала фішингова кампанія, спрямована також проти інших місцевих адміністрацій, судових інстанцій та місцевого населення. Внаслідок спецоперації на сайті Ульянівської адміністрації з'явилося нібито розпорядження міського голови Болдакіна із закликом вийти на мітинг "на підтримку СВО". Пізніше у місцевих ЗМІ опублікували повідомлення про "фейку" від імені Болдакіна в результаті кібератаки.

В результаті кіберудару у розпорядженні підрозділу BO Team опинилися звіти щодо "обходу кандидатів на військову службу". У даних звітах мешканців Ульяновська місцеві чиновники називають "відпрацьованими особами". Хакери закликали росіян не виходити з дому, щоби їх не відправили на війну, а ще краще "спалити адміністрацію, адже шансів вижити після відправки в Україну практично ніяких".