Завантажити ще

Вночі росіяни атакували "шахедом" енергооб'єкт на Рівненщині

Вночі росіяни атакували
Фото: facebook.com/npcukrenergo/фото ілюстративне

Вночі 29 травня росіяни завдали чергового дронового удару по Україні. Зокрема, в Рівненській області російський БпЛА атакував енергооб’єкт. Знеструмлювались споживачі, через  дві години енергоживлення вдалося відновити. Про це повідомляє пресслужба Укренерго.

- У середу, 29 травня,  застосування лімітів споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів  в усіх регіонах України не прогнозується. Причина - активна робота сонячних електростанцій та  збільшення обсягів виробництва атомних станцій після виходу з планового ремонту двох блоків. Але нагадуємо, що весняно-літня ремонтна кампанія на АЕС триває. Це може час від часу  спричиняти нестачу електроенергії в енергосистемі, - йдеться у повідомленні.

Для підтримки балансу між виробництвом та споживанням вчора, 28 травня, з 16:00 до 16:52, обмежувалась робота об’єктів відновлювальних джерел енергії. На запит оператора енергосистеми Польщі, Україна з 13:00 до 15:00  приймала надлишки електроенергії з цієї країни.

В Одеській області на ранок 29 травня через негоду знеструмлено 2 140 споживачів, тривають ремонтні роботи. З інших причин знеструмлено 410 населених пунктів. Зокрема, через бойові дії світла немає у Донецькій, Сумській та Харківській областях.