Завантажити ще

Зʼявилися супутникові знімки з місця удару ЗСУ по "Циклону"

Зʼявилися супутникові знімки з місця удару ЗСУ по
Фото: t.me/radiosvoboda

У соцмережах зʼявилися супутникові знімки з місця удару ЗСУ по території поряд з малим ракетним кораблем ВМС РФ "Циклон". Кадри опублікувала російська служба "Радіо Свобода".

На знімку за 23 травня можна побачити руйнування на місці влучання ракети. Поруч із ним знаходився російський корабель "Циклон", носій ракет "Калібр", якими Росія неодноразово била по українських містах. 

- Аналітики розслідувальної групи Conflict Intelligence Team кажуть, що отримали від джерела в Севастополі фотографію з місця подій, на якій видно щоглу "Циклону", що стирчить з води. Непряме затоплення корабля підтверджується і присутністю на місці рятувального катера, який також можна побачити на супутникових знімках, – йдеться у повідомленні.

  • Ураження корабля сталося в ніч проти 19 травня. Спершу стало відомо, що Сили оборони знищили російський тральщик "Ковровець". Пізніше з’ясувалося, що  під час цієї атаки Росія втратила ще один корабель – "Циклон". За даними російських телеграм-каналів, малий ракетний корабель окупантів був уражений ракетами ATACMS
  • Офіційно ураження «Циклону» підтвердили лише 21 травня. Наголошувалось, що цей корабель був останнім в Чорному морі, що мав на борту крилаті ракети.