19 травня
Завантажити ще

У ЗСУ спростували фейк росіян про захоплення села Роботине

У ЗСУ спростували фейк росіян про захоплення села Роботине
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Українські військові спростували заяву російського Міноборони про те, що окупаційні війська нібито захопили поселення Роботине у Запорізькій області. Про це заявив пресофіцер 65 бригади, лейтенант Сергій Скибчик у коментарі " Українській правді ".

– Насправді вони лише на околиці, у селі досі наші позиції, а росіян звідти вибивають щодня. І щодня вони заходять знову і намагаються закріпитись. Село під вогневим контролем українських та російських військ одночасно. Але більшість території села – досі наші позиції, – сказав він.

Аналітичний проєкт DeepState підтверджує слова бійця своїми картами. Наразі встановити контроль над цим пунктом росіяни не можуть, бої продовжуються.

  • Ситуація біля Роботиного залишається складною протягом останніх місяців. Там тривають бої. У серпні 2023 року українським військам удалося звільнити село. З того часу російські військові намагаються знову його захопити.
  • У березні нинішнього року російські окупанти захопили село Мирне, розташоване на північний схід від Роботиного Запорізької області.