21 червня
Завантажити ще

В окупованому Севастополі сталася серія вибухів, Кримський міст перекритий

В окупованому Севастополі сталася серія вибухів, Кримський міст перекритий

У тимчасово окупованому Росією місті Севастополь вранці 21 квітня сталася серія вибухів. Над містом видно стовп диму, а рух  Кримським мостом перекритий. Про це повідомляють місцеві проросійські Telegram-канали.

- В Криму оголошено повітряну тривогу, вибухи лунають у Севастополі - багато диму. Також перекрите сполучення через Кримський міст, - йдеться у повідомленні.

Людей, які перебувають на мосту та в зоні огляду просять зберігати спокій та дотримуватися вказівок співробітників транспортної безпеки, повідомили в Telegram-каналі оперативної інформації про міст. Водночас радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко написав про вибухи на мосту.

- Севастополь, добрий ранок.  Кримський міст закрито, вибухи. Окупанти повідомляють про "ЧП", що само по собі хороша новина, -  написав радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

  • 7 березня у Севастополі в районі аеропорту "Бельбек", зайнятого російською військовою авіацією, пролунали вибухи. Окупаційна “влада” Криму назвала це тренуванням корабельних розрахунків.
  • 17 квітня сталися вибухи в Джанкої біля військового аеродрому. Після них розпочалась пожежа. Згодом у ГУР розповіли, що внаслідок операції була знищена сила та техніка ворога.