Завантажити ще

Понад 260 арештованих картин Медведчука АРМА виставить на продаж

Понад 260 арештованих картин Медведчука АРМА виставить на продаж
Фото: Слідство.Інфо

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) готує до реалізації 264 картини екснардепа від забороненої ОПЗЖ та кума Путіна Віктора Медведчука. Про це повідомила голова АРМА Олена Дума.

Як зазначила Дума, працівники АРМА провели повторний огляд картин, конкурсна комісія незабаром виставить їх на реалізацію. Усі кошти від продажу передадуть у державний бюджет України. Серед полотен - картини Адальберта Ерделі, Йосипа Бокшая, Золтана Шолтаса.

- Зараз йдеться про лот - 264 картини. Це картини, які знаходяться у Національному художньому музеї. Після того, як конкурсна комісія вже оголосила про реалізацію дорогих годинників та автомобіля Maybach, буде реалізовано і наступний лот, - заявила Дума.

5 квітня повідомлялося, що АРМА реалізує арештоване майно Медведчука - автомобіль Maybach та 20 колекційних наручних годинників. 4 квітня 2022 року суд Львова арештував 154 об'єкти рухомого та нерухомого майна екснардепа. 17 червня суд арештував ще частину майна Медведчука.

  • Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) на черговому засіданні ухвалило рішення виставити на продаж раритетне авто Maybach та 20 колекційних наручних годинників колишнього глави забороненої в Україні партії "ОПЗЖ" Віктора Медведчука.
  • У середині березня яхту Royal Romance колишнього народного депутата Віктора Медведчука було виставлено на аукціон за кордоном. Це був перший випадок такого роду в історії України, коли продаються закордонні активи, йдеться у повідомленні Агентства з розшуку та менеджменту активів.
  • 12 лютого Київський суд відмовив Віктору Медведчуку у поновленні свідоцтва адвоката. Медведчука було позбавлено права на адвокатську діяльність у травні 2023 року, після чого він звернувся до суду, але програв.