Завантажити ще

Поліція не видаватиме повістки, але займається пошуком ухилянтів, - Клименко

Поліція не видаватиме повістки, але займається пошуком ухилянтів, - Клименко
Фото: t.me/Klymenko_MVS

Голова Нацполіції Ігор Клименко запевнив, що правоохоронці не займаються і не займатимуться врученням повісток українцям. При цьому на запити від територіальних центрів комплектування поліція проводить розшук і доставку осіб, які отримали повістку, але не з'явилися в ТЦК. Про це Клименко сказав у ефірі телемарафону.

- У поліції є запити від ТЦК щодо, наприклад, розшуку осіб, які отримали повістку, але не прийшли до ТЦК. Звичайно, поліція, отримавши таке повідомлення, розшукує таку особу і потім приводить до ТЦК, - сказав Клименко. - Але поліція не видаватиме повістки. Поліція перебуватиме на вулиці, у разі порушення закону вона реагуватиме.

Згідно з новим законом про мобілізацію, зростуть штрафи за ухилення від мобілізації (відмова від порядку денного або неявка по ньому до військкомату): у мирний час – від 5 100 до 8 500 гривень (громадяни), від 17 000 до 34 000 гривень (посадові та юридичні) особи); у воєнний час – від 17 000 до 25 500 гривень та від 34 000 до 59 000 гривень відповідно.

Новини по темі: Мобілізація поліція