24 травня
Завантажити ще

СБУ запобігла замаху на голову Херсонської ОВА Прокудіна, - Малюк

СБУ запобігла замаху на голову Херсонської ОВА Прокудіна, - Малюк
Фото: ssu.gov.ua

Службі безпеки України вдалося запобігти вбивству начальника Херсонської ОВ Олександра Прокудіна. Про це повідомив голова Служби безпеки України Василь Малюк під час засідання Конгресу місцевої та регіональної влади, його цитує ZN.UA.

- Місцевого жителя Херсона було затримано 10 квітня. Він організовував разом із ворожими спецслужбами замах на Прокудіна. З глибини 12 км було запущено новий зразок ворожого fpv-дрону, - сказав Малюк. - Зловмисник коригував вогонь, будучи на місці. Все це вдалося задокументувати. Він затриманий на стадії завершеного замаху. Ворожий дрон за рахунок наших хлопців посаджений вчасно.

Малюк також повідомив, що відомство постійно протидіє проникненню ворога на об'єкти критичної інфраструктури, локацію підприємств ОПК. Зокрема, було затримано агента ФСБ у Дніпрі, який знімав на телефон ТЕС та готував відповідні удари. Разом із колегами з внутрішньої безпеки Нацполіції затримали колишнього міліціонера на Запоріжжі, який дуже тісно працював на об'єктах ОПК. Затримано, крім цього, кілька співробітників Укрзалізниці, які надавали інформацію ворогові, які надавали інформацію ворогові, логістичних переміщень зброї та засобів поразки. Малюк зазначив, що викриття ворожих агентів відбувається постійно і лише з початку року виявлено 11 зловмисників, які працювали на ворога.