Завантажити ще

НАЗК може перевірити, звідки у співробітниці Львівської митниці "лук" за 8 тисяч доларів

НАЗК може перевірити, звідки у співробітниці Львівської митниці

НАЗК може перевірити джерело доходів співробітниці Львівської митниці Юлії Дриги, котру звільнили через ТікТок, у якому вона розповіла про свій “лук” на вісім тисяч доларів. Відповідне прохання до НАЗК направила Львівська митниця, повідомив її керівник Андрій Кузнік.

- 1) З 02 серпня 2023 року вона працювала головним інспектором управління адміністративно-господарської діяльності; 2) після сьогоднішнього відео розпочата перевірка, у рамках якої Дрига Юлія була запрошена для надання пояснень до відділу з питань запобігання корупції; 3) направлено інформування до НАЗК з метою проведення перевірки та відповідного реагування; 4) Дрига Юлія написала заяву на звільнення за угодою сторін, на підставі якої мною підписано відповідний наказ, - повідомив Кузнік. 

Керівник митниці у коментарях під дописом пояснив, що Дригу звільнили за згодою сторін, оскільки звільнення за статтею про дисциплінарне порушення можна оскаржувати в суді. 

  • Скандал розгорівся 12 квітня довкола ТікТока відомого блогера Ніколаса Карми, який запитує перехожих, "скільки коштує їхній look". Співробітницю Львівської митниці на відео упізнав журналіст Тарас Середич.
  • На відео Дрига розповіла, що капелюх від Руслана Багінського коштує 18 тисяч гривень, повідець для пса від Gucci - 200$, сумка Louis Vuitton - 1500$, взуття Hermes - 800$ і годинник Cartier - 5000$. Дрига сказала, що не має чоловіка і працює «трошки на себе, трошки на державу». У декларації зазначено, що Дрига у 2023 році заробила 180 тисяч гривень.
  • Після скандалу у мережі Дрига зателефонувала журналісту й сказала, що годинник Cartier є копією, а сумка Louis Vuitton - зі старої колекції.

 

Новини по темі: Львівська митниця