Завантажити ще

Дефіциту електроенергії немає, але її складно доставляти споживачам, - Міненерго

Дефіциту електроенергії немає, але її складно доставляти споживачам, - Міненерго
Фото: t.me/Укренерго

Нині дефіциту в енергосистемі немає, але ситуацію доводиться постійно стабілізувати. Про це повідомила заступник міністра енергетики Світлана Грінчук в ефірі телемарафону.

- Дефіциту електроенергії у системі зараз немає. Система працює збалансовано. Але є локальні проблеми, зокрема в Харківській області. Насамперед це через пошкодження об'єктів системи передачі", - розповіла Грінчук.

Заступник міністра зазначила, що попри достатність генерації її важко доставляти до споживачів. Зокрема, через пошкодження генерації ситуацію постійно доводиться стабілізувати. У той самий час генерації вистачає, дефіциту немає.

  • В останні тижні російські терористи масовані удари по енергооб'єктах України. Терористи застосовують безпілотники та ракети різних типів.
  • Графіки аварійних відключень світла у Сумській, Полтавській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях застосували під час вечірнього максимуму навантаження у п'ятницю. Причиною були мережні обмеження та недостатність локальної генерації через пошкодження електростанцій.
  • 30 березня Міністерство енергетикивідмінило планові відключення світла у всіх регіонах.