Завантажити ще

СБУ оголосила підозру ватажкам "ДНР" Пушиліну та Жозі через вибори в окупації

СБУ оголосила підозру ватажкам
Фото: т.ме/СБУкр

Трьом ватажкам так званої " ДНР " повідомили про підозру через організацію фейкових "виборів" на окупованій частині Донецької області. Про це повідомляє Служба безпеки України.

- Служба безпеки задокументувала нові злочини ватажків терористичної організації «ДНР», які організували псевдовибори президента Росії на тимчасово окупованій частині Донбасу. Йдеться про ⁠Деніса Пушиліна – гауляйтера Донецька, ⁠Артема Жогу – одного з керівників «виборчого штабу» путіна та ⁠Володимира Висоцького – керівника «виборчкому днр». За даними слідства, колаборанти організували масові фальсифікації участі місцевих мешканців у фейковому плебісциті, – розповіли у спецслужбі.

Для того щоб "відрапортувати" нібито про максимальну підтримку псевдовиборів з боку мешканців регіону на плебісциті, вони "малювали голоси" на користь керівника Кремля навіть зі зруйнованої Авдіївки. На руїнах міста вони зробили для росЗМІ зрежисоване "відеозвернення" нібито місцевих жителів, щоб їх долучили до вибору "агресора". При цьому Жога формував керівний склад окупаційних "виборчкомів" і особисто контролював підсумки "голосування", а Висоцький організовував обхід дворів у супроводі озброєних інтервентів, під час рейдів вимагаючи у місцевих жителів поставити "потрібні" позначки в незаконних бюлетенях.

Новини по темі: Вибори СБУ окупація