Завантажити ще

Росія вперше з 2022 року атакувала Харків авіабомбами, є загиблий та поранені

Росія вперше з 2022 року атакувала Харків авіабомбами, є загиблий та поранені

Російська армія вперше з 2022 року вдарила по Харкову керованими авіабомбами. Відомо про одного загиблого та 19 поранених. Про це розповіли мер міста Ігор Терехов, голова ОВА Олег Синєгубов та начальник Слідчого управління поліції Харківській області Сергій Болвінов.

- По Харкову вдарили авіабомбами - вперше з 2022-го року. Під ударом Шевченківський район, за інформацією, що перевіряється, ворог застосував дешевий аналог крилатої ракети. Це УМПБ Д-30 СН, що виготовлений на базі ФАБ-250. Маємо два прильоти - перше влучання по загальноосвітній школі, друге прямо посеред житлових будинків, - повідомив Болвінов.

За даними голови ОВА, пошкоджені 14 багатоповерхівок, дві п’ятиповерхівки, лікувальні установи, адмінбудівлі, місця загального користування, навчальний заклад. 

- Відомо про щонайменше 19 постраждалих людей, серед яких 4 дитини, вік — від 3 місяців до 9 років. У постраждалих поранення легкого або середнього характеру. Надається вся необхідна меддопомога. Одна людина загинула: це цивільний чоловік, всі дані з‘ясовуються, - розповів голова ОВА Олег Синєгубов.