Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Кількість постраждалих в Одесі зросла до десяти, пошкоджено 300 квартир та Палац спорту

Кількість постраждалих в Одесі зросла до десяти, пошкоджено 300 квартир та Палац спорту
Фото: REUTERS

Кількість постраждалих від ракетного удару по Одесі ввечері 25 березня зросла з чотирьох до десяти. Про це вдень 26 березня повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер у своєму телеграм-каналі.

- Внаслідок вчорашнього ракетного обстрілу постраждало 10 осіб. Семеро людей, серед яких три жінки, наразі продовжують лікування у медичних закладах. Всім іншим допомога була надана на місці, - розповів він.

Внаслідок удару Росії двома балістичними ракетами пошкоджено близько 300 квартир. Значні ушкодження також отримав Палац спорту. Видання «Думська» повідомило, що від 500 до 600 вікон квартир у висотних житлових комплексах “позбулися” скла внаслідок “прильотів”. Директор Палацу спорту Євген Філонов заявив, що у будівлі більше немає жодного скла та жодної віконної рами. 

- Десь обвалилася стеля. Понад 1200 квадратних метрів скління більше немає в цій будівлі, — сказав він.

Під час ракетної атаки на льодовій арені тренувалося близько 50 дітей — групи з хокею та фігурного катання. Тренери встигли завести дітей в укриття, тому ніхто не постраждав. Попри пошкодження тренування планують відновили за кілька днів.

  • Увечері 25 березня Росія вдарила по Одесі двома балістичними ракетами з Криму. Окупанти використали тактику подвійного удару — за кілька хвилин після першого вибуху в те саме місце прилетіла друга ракета. Попередньо було відомо про чотирьох постраждалих.
  • Вранці у понеділок Росія також ударила по Києву двома балістичними ракетами із Криму. У столиці також постраждали десятеро людей. Зруйновано будівлю Академії декоративно-прикладного мистецтва та дизайну імені Бойчука.