Завантажити ще

Під час нічної атаки одна російська ракета знову залетіла на територію Польщі

Під час нічної атаки одна російська ракета знову залетіла на територію Польщі
Фото: 5.ua/фото ілюстративне

Під час нічної атаки 24 березня одна російська крилата ракета залетіла на територію Польщі. Вона пробула 39 секунд в районі села Осердув. Далі полетіла на Львів. Про це повідомляє Міноборони Польщі.

У Міністерстві заявляють, що маршрут ракети відслідковували і "вжили необхідних заходів із захисту". Моніторингова група monitor писала, що за ракетною атакою "спостерігали польські F-16".

  • В ніч на 24 березня для ударів по Україні росіяни застосували крилаті ракети Х-101/555, запущені щонайменше 13-ма бортами Ту-95 з району Саратовської області РФ. Вони подолали найбільшу дистанцію у приблизно 2 440 км перш ніж досягли Львівської області. На Львівщині зафіксували 20 ракет. Також під атакою перебували Київ та Дніпропетровщина.
  • Російські ракети не вперше залітають на територію сусідньої з Україною Польщі. Під час масованої атаки 29 грудня минулого року стався аналогічний інцидент. Тоді ракета впала у селі Вожучин-Цукровня Томашівського повіту, жертв та постраждалих не було. 

❗ Informujemy, że 24 marca br. o godz. 4.23 doszło do naruszenia polskiej przestrzeni powietrznej przez jedną z rakiet manewrujących wystrzelonych dzisiejszej nocy przez lotnictwo dalekiego zasięgu Federacji Rosyjskiej. Celem wykonywanych uderzeń były miejscowości znajdujące się… pic.twitter.com/FQbGqs2KEw