Завантажити ще

Ексдиректора підприємства Міноборони викрили на хабарі у 600 тисяч доларів

Ексдиректора підприємства Міноборони викрили на хабарі у 600 тисяч доларів
Фото: npu.gov.ua

Українські правоохоронці викрили на корупційній схемі директора приватного підприємства та ексдиректора одного із ДП Міністерства оборони України. Зловмисники вимагали хабар у розмірі 600 тисяч доларів за передачу права забудови земельної ділянки Міноборони. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

– Керівник приватного підприємства та його спільник, ексдиректор державного підприємства оборонного відомства, вимагали хабар у представника іншої комерційної структури. За 600 тисяч доларів обіцяли вплинути на директора державного підприємства, щоб той дозволив забудову земельної ділянки, яка перебуває у підпорядкуванні Міноборони, та уклав договір про будівництво на ділянці житлового комплексу, - розповіли правоохоронці.

У четвер, 22 березня, правоохоронці затримали учасників схеми під час отримання 320 тис. доларів готівкою. Інші 280 тисяч доларів отримали у вигляді документів про право власності на сім квартир. Наразі вирішується питання про повідомлення зловмисникам підозри за двома статтями - про неправомірну вигоду та зловживання впливом.

Видання " Українська правда " з посиланням на джерела у правоохоронних органах повідомляє, що затриманими є колишній керівник державного підприємства МОУ "Укрконверсбуд" Олександр Ілюха та директор приватного підприємства "Бау Комплект" Вадим Листопад.

Новини по темі: Хабар Міноборони корупція