15 червня
Завантажити ще

ДТЕК на Дніпропетровщині евакуювала із знеструмлених через атаку РФ шахт понад 1000 гірників

ДТЕК на Дніпропетровщині евакуювала із знеструмлених через атаку РФ шахт понад 1000 гірників
Фото: facebook.com/MNS.GOV.UA

Під час ранкової атаки РФ на Дніпропетровщині без живлення залишилися вуглевидобувні підприємства. У цей час на робочих місцях перебували  1060 шахтарів, повідомили у ДТЕК. 

У зв’язку з цим було введено план ліквідації надзвичайної ситуації: задіяно резервні джерела живлення, розпочалася евакуація гірників на поверхню. Наразі всі гірники після евакуації проходять медичне обстеження. Постраждалих немає.

Після заживлення шахт та проведення необхідних підготовчих робіт видобуток вугілля буде поновлено.  

  • РФ розпочала атаку ще звечора 21 березня, направивши на Україну декілька груп БПЛА. Загалом було зафіксовано 63 дрони, 55 з яких збили сили ППО. Після цього розпочалась ракетна атака.  Ворог використав 88 ракет різних типів - 12 балістичних «Іскандер-М», 40 крилатих Х-101/Х-555, 5 крилатих Х-22, 7 аеробалістичниих Х-47М2 «Кинджал», 2 керовані Х-59  та 22 зенітних керованих С-300/С-400.
  • Під удар РФ потрапили Запоріжжя, Дніпро, Кривий Ріг, Херсонщина, Вінниця, Одещина, Харків. Майже в усіх містах зафіксовані влучання в об’єкти інфраструктури. 
  • За даними Укренерго, остання атака на енергоструктуру була найбільшою з початку повномасштабного вторгнення. Є відключення світла у 7 регіонах.