Завантажити ще

На Вінниччині від отруєння чадним газом загинула п'ятирічна дитина, троє дорослих - у лікарні

На Вінниччині від отруєння чадним газом загинула п'ятирічна дитина, троє дорослих - у лікарні
Фото: informator.ua

У селищі Літин Вінницької області п'ятирічна дитина загинула від отруєння чадним газом. Її мати (28 років), бабуся (76 років) та тітка (52 роки) були доставлені до лікарні. Про це повідомили у Державній службі України з надзвичайних ситуацій.

- Інцидент міг статися через самовільне втручання у систему видалення відпрацьованих газів, - йдеться у повідомленні ДСНС.

Представники Державної служби з надзвичайних ситуацій наголошують, що чадний газ невидимий, абсолютно не має запаху і може раптово перервати життя. Він може утворюватися через неправильне використання опалювальних приладів або недостатню вентиляцію приміщень.

  • 7 березня у місті Лозова Харківської області у приватному будинку було знайдено тіла чоловіка 1969 року народження та жінки 1974 року народження. Сусіди виявили їх та викликали служби. Попередньо, подружжя отруїлося чадним газом, залишивши зачиненою заслінку пічки.
  • 6 лютого у селі Великі Низгірці Бердичівського району Житомирської області шестеро людей загинули від отруєння чадним газом. Припускається, що витік газу стався через порушення правил використання газового котла.
  • 6 січня у Броварах Київської області від отруєння чадним газом загинули чоловік, його дружина та дочка.