Завантажити ще

У Німеччині знайшли тіло матері вбитої українки

У Німеччині знайшли тіло матері вбитої українки
Фото: facebook.com/profile.php?id=100032622574124

У Німеччині поліцейські водолази виявили тіло жінки в озері неподалік Бад-Мінгольсхайма. Поліція припускає, що це мати вбитої 27-річної українки Маргарити Разаз, 51-річна Марина Стеценко, яка була оголошена зниклою безвісти. Про це пише Bild.

Після виявлення тіла Маргарити поліція протягом кількох днів активно розшукувала її матір, оскільки вона була ключовим свідком.

Є припущення, що німець Марк О. (44 роки) та його дружина російського походження Інна (43 роки), що перебувають у цей час під вартою, ймовірно, вбили Маргариту.

  • 15 березня у Німеччині знайдено дитину української біженки Маргарити Разаз. Поліція затримала двох підозрюваних у вбивстві - чоловіка та жінку, у яких перебувало п'ятитижневе немовля. 
  • 14 березня на березі Рейну знайшли вбитою 27-річну біженку з України. Раніше її вважали зниклою безвісти. Її маленька донька та мама зникли безвісти.
  • 10 лютого у Німеччині на українських спортсменів напали підлітки, можливо, через національність. Внаслідок нападу Володимир Єрмаков помер на місці, Артема Козаченка доставили до лікарні. Медики кілька днів боролися за життя юнака, проте врятувати його не вдалося. Поліція виявила особи двох підозрюваних: 15-річного турка з Гельзенкірхена і 14-річного грека з Херне. Прокуратура запросила арешт для 15-річного підлітка, іншого передали опікунам через невизначеність його вини.
Новини по темі: Вбивство Німеччина біженці