15 липня
Завантажити ще

Міський голова Конотопу заявив, що ракетні обстріли по місту корегують місцеві «ждуни»

Міський голова Конотопу заявив, що ракетні обстріли по місту корегують місцеві «ждуни»
Фото: facebook.com/policesumy

У Конотопі є «любителі руського миру», які коригують обстріли міста російськими військовими. Таку думку в ефірі "Суспільне. Студія" висловив міський голова Артем Семеніхін.   

- Ми обґрунтовано вважаємо, що тут є якийсь "ждун" або "ждуни", які корегують ворожі удари по Конотопу. Наші аналітики моніторили російські пабліки, то там описувалось – який димок іде, скільки часу горить і т.д. Це може прослідкувати той, хто безпосередньо бачить це на місці. Тут є чим займатись нашим спецслужбам, я впевнений, що вони справляться з цим завданням, - зазначив Семеніхін.

Він додав, що 18 березня в місто поцілила керована авіаційна ракета Х-59.

- Перед цим, за день, також був обстріл, але застосовувалася ракета Іскандер-К. Теж наробила вона трохи шкоди в місті. У людей здебільшого вибиті шибки, скло, пошкоджені в приватних садибах ворота. Завдячуючи гуманітарним громадським організаціям нараз ці питання вирішені, - додав посадовець.

Після обстрілу в місті були перебої з теплопостачанням і постачанням теплої води в одному з районів, але наразі  послуги відновлені.

  • 20 лютого РФ вдарила по Конотопу дронами. Один з ворожих снарядів влучив у житловий будинок у Новослобідській громаді. Загинула сім’я  - мати та двоє синів, а також двоє їхніх дальніх родичок - бабуся й жінка, яка приїхала з іншого міста. 
  • Протягом 18 березня Росія 274 рази обстріляла Сумську область. Внаслідок атак пошкоджено 4 приватні та 3 багатоквартирні житлові будинки, господарське приміщення, літню кухню, магазин та гараж. Обстрілів зазнали Білопільська, Краснопільська, Великописарівська, Новослобідська, Есманьська громади.