22 червня
Завантажити ще

Суд подовжив арешт Гринкевича-молодшого на місяць, знизивши суму застави

Суд подовжив арешт Гринкевича-молодшого на місяць, знизивши суму застави
Фото: suspilne.media

У четвер, 14 березня, суд частково задовольнив клопотання прокурора і залишив Роману Гринкевичу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою ще на місяць. При цьому розмір застави Гринкевичу-молодшому зменшили до 469 мільйонів гривень. Про це повідомляє "Суспільне".

– Батько Романа, Ігор Гринкевич, ухвалив рішення про створення злочинної організації. Роман був співорганізатором. Він увійшов до злочинної організації та керував нею. Вони завдали матеріальних збитків на суму 934 млн грн. Поки що не проведено всього комплексу дій. Якщо Гринкевич буде поза стінами СІЗО, він знищуватиме докази, знищуватиме оригінали документів та впливатиме на свідків, водіїв, які перевозили товари, — заявив прокурор Олександр Лівчук.

Прокурор також зазначив, що Роман Гринкевич може ховатися від слідства та суду, а також виїхати за кордон. Суд погодився з цими доводами та ухвалив, що Гринкевич залишиться під вартою до 17 квітня. Захист уже заявив, що подаватиме апеляцію.

  • Роман Гринкевич є одним із п'яти підозрюваних, як і його батько, львівський бізнесмен Ігор Гринкевич, у рамках справи про постачання одягу для ЗСУ. Компанії бізнесмена виграли 23 тендери Міноборони на постачання одягу на 1,5 млрд. гривень. Також правоохоронці перевіряють причетність колишніх посадових осіб МОУ до операцій, пов'язаних із компаніями Ігоря Гринкевича.
  • 17 січня Гринкевичу, його сину Роману та ще трьом керівникам підконтрольних компаній оголосили підозри. Трьом фігурантам справи обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю вийти під заставу.
  • 26 січня адвокат Романа Гринкевича Андрій Гуджал зазначив, що заставу за його підзахисного не вноситимуть.
Новини по темі: Суд справа Гринкевичів