Завантажити ще

У Московській області партизани "значно ускладнили" рух на залізниці, яка використовується у військових цілях

У Московській області партизани
Фото: https://t.me/atesh_ua/3776

Представники підпілля в Росії здійснили диверсію на залізничному об'єкті в Московській області. Як повідомляється в Telegram-каналі кримського руху спротиву "Атеш", в результаті диверсії була успішно знищена релейна шафа біля залізничної станції Головково в Сонячногірському районі в Підмосков'ї.

- Це ускладнило використання залізничної гілки навколо Москви, яка використовується у військових цілях. Наша мета - зупинити військові поставки путінського режиму на лінію фронту. Це можна зробити, - зазначили представники Сил спротиву.

Партизани показали фото і відео з місця диверсії, а також призвали людей, які знаходяться на території РФ, допомогти їм.

  • У грудні боєць "Атеш" успішно проник до військової частини російських військ у Бахчисараї. Він з'ясував, що попри те, що військова частина виглядає напівзанедбаною, вона функціонує. Партизан побачив на території частини великі склади, на яких проходить завантаження армійських КамАЗів. Важливою деталлю є те, що військовослужбовці не мешкають в частині, а проживають у військовому містечку неподалік. 
  • Представник  "Атешу" також  успішно проник в одну із частин Чорноморського флоту Росії, яка розташована на анексованому півострові. Він зміг виявити автомобільні бокси, надав координати казарм, штабу та складів з боєприпасами російського ЧФ. 
  • Агент руху також знаходився на Запорізькій АЕС. У вересні 2023 року він повідомляв про аварію на станції. Також представник руху наголосив, що аварії на станції стали звичайним явищем, відколи її окупували росіяни.