Завантажити ще

У ГУР підтвердили ліквідацію організатора "виборів Путіна" у Бердянську

У ГУР підтвердили ліквідацію організатора
Фото: facebook.com/DefenceIntelligenceofUkraine

Головне управління розвідки підтвердило, що 6 березня у тимчасово окупованому Бердянську вдалося ліквідувати посібницю загарбників Самойленку Світлану. Вона займалася організацією "виборів" диктатора Володимира Путіна на окупованій території. Про це повідомляє ГУР Міністерства оборони України.

- Було ліквідовано колаборантку Самойленку Світлану Володимирівну, яка організовувала псевдовибори путіна на окупованих територіях Запорізької області. Після поневолення міста у 2022 році жінка добровільно пішла на співпрацю з московитами та отримала місце у російській окупаційній адміністрації, - розповіли у розвідці.

За інформацією ГУР, так званий "військовий комендант" Бердянська полковник ЗС РФ Артем Бардін "призначив" Світлану Самойленко на посаду "заступника мера з питань економіки, агросектору та фінансів". У рамках підготовки до псевдовиборів Самойленко прагнула вислужитись перед росіянами. Вона займалася залякуванням та тероризуванням жителів Бердянська, змушувала їх брати участь у незаконному фейковому голосуванні. Чоловік та повнолітній син жінки також служать російським окупантам.