Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Сили ППО збили 18 з 22 російських дронів, є влучання в Одесі

 Сили ППО збили 18 з 22 російських дронів, є влучання в Одесі
Фото: t.me/SJTF_Odes

У ніч на 5 березня 2024 року РФ атакувала Україну 22 ударними безпілотниками типу Shahed. Як повідомили в Повітряних силах ЗСУ, дрони були запущені з Балаклави.

До відбиття повітряного нападу залучено зенітні ракетні підрозділи Повітряних сил, мобільні вогневі групи Сил оборони України. Вони зуміли знищити 18 «шахедів» у межах Одеської області.

За даними Сил оборони півдня, РФ вночі повторила «злочинну тактику маневрів над житловими і промисловими районами Одеси й передмістя», що створювало реальну загрозу мирним мешканцям, водночас ускладнюючи  роботу ППО.

- 18 баражуючих снарядів були збиті. На жаль, не вдалось уникнути влучань. В Одеському районі пошкоджено будівлі рекреаційного об'єкту. Сталося займання  але пожежу було оперативно ліквідовано. Оздоровча установа не функціонує від початку повномасштабного вторгнення, - зазначили в Силах оборони півдня.

Також в рекреаційній зоні зафіксовано пошкодження приватного будинку з причалом і господарськими спорудами. За попередніми даними постраждалих немає.

За попередніми даними, постраждалих немає. Фото: t.me/SJTF_Odes

За попередніми даними, постраждалих немає. Фото: t.me/SJTF_Odes

  • РФ також атакувала Одесу дронами в ніч проти 2 березня. Один із «шахедів” влучив у дев'ятиповерхівку, зруйнувавши крайній під'їзд. В результаті ворожої атаки загинули 12 людей. Серед них подружжя військових, а також троє їхніх дітей. Наймолодша жертва атаки - чотиримісячний Тимофій Гайдаржі - загинув разом з мамою Ганною. 
  • Всього під завалами багатоповерхівки загинули п’ятеро дітей - 4-місячний Тимофій, 7-місячна Ліза, 3-річний Марк, 8-річна Злата та 9-річний Сергій.