24 травня
Завантажити ще

СБУ оголосила підозру 25 колаборантам, які вступили до "МВС РФ" Херсонщини

СБУ оголосила підозру 25 колаборантам, які вступили до
Фото: facebook.com/SecurSerUkraine

Правоохоронні служби України оголосили підозри 25 колаборантам, які вступили до лав незаконного "МВС Росії Херсонської області". СБУ оприлюднила дані цих осіб, які займаються масовими репресіями на окупованих територіях. Про це повідомляє Служба безпеки України.

- За даними слідства, фігуранти добровільно приєдналися до псевдоустанови ще на початку окупації обласного центру. Тоді їх призначили на різні "посади" у складі Дніпровського, Корабельного та Центрального "відділів" карального органу країни-агресора. Встановлено, що добір "кадрів" у незаконне формування здійснювали кадрові співробітники ФСБ. Після проходження "співбесід" колабораціоністам видали "посвідчення", вогнепальну зброю з боєприпасами та формений одяг російського зразка, - розповіли силовики.

У лавах окупаційної "філії МВС РФ" фігуранти беруть участь у масових репресіях проти місцевих жителів, фабрикують справи проти українських патріотів. А потім викрадають їх зі своїх будинків або просто посеред вулиці і саджають у російські катівні. Під час таких "нальотів" колаборанти грабують будинки потерпілих під виглядом "обшуків", додали у СБУ. Список зрадників доступний за посиланням.