Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
17 квiтня
Завантажити ще

РФ вперше вдарила по Куп'янську авіабомбами з касетними зарядами

РФ вперше вдарила по Куп'янську авіабомбами з касетними зарядами
Фото: т.ме/синєгубов

У Харківській області російські військові вперше застосували керовані авіаційні бомби з касетними снарядами - по Куп'янську. Про це в ефірі телемарафону розповів голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

- Куп'янський напрямок залишається найнапруженішим. Напередодні вперше було зафіксовано удар КАБами з касетними зарядами. Це збільшує зону враження та становить ще більшу загрозу для цивільних людей. Тому ми виносимо на Раду оборони області питання примусової евакуації родин з дітьми, — розповів чиновник.

Він зазначив, що противник на Куп'янському напрямку продовжуює активні бойові дії та прагнє покращити свою позицію, фокусуючись на населених пунктах Васильківка та Табаївка. Російські війська 11 разів проводили масштабні штурми, але безуспішно.

Синегубов повідомив, що в Куп'янську ситуація стабільна вже близько 8 місяців, але місто щодня зазнає обстрілів. З міста триває евакуація мешканців, уже майже 29 тисяч людей, включаючи 869 дітей, було вивезено. Голова Харківської обласної військової адміністрації підкреслив, що місто перебуває у важкому стані через постійні атаки на цивільну інфраструктуру, тому влада регулярно закликає мешканців залишити його для забезпечення їхньої безпеки.