Завантажити ще

У ВСУ спростували захоплення росіянами пункту Ласточкине - бої продовжуються на околицях

У ВСУ спростували захоплення росіянами пункту Ласточкине - бої продовжуються на околицях
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Сили оборони України відійшли на західні околиці Ласточкине під Авдіївкою. Російська армія продовжує штурми на Авдіївському напрямку за допомогою авіації та артилерії. Але про захоплення пункту не йдеться, запевнив представник ОСУВ "Таврія" Дмитро Ліховий у коментарі УП.

– На Авдіївському напрямі підрозділи Сил оборони України відійшли на західну околицю населеного пункту Ласточкине, де зайняли підготовлені оборонні позиції. Продовжуються запеклі бої, - зазначив військовий.

За його словами, ворог постійно застосовує керовані авіабомби, артилерію, FPV-дрони за позиціями українських воїнів. При цьому ЗСУ продовжують утримувати позиції.

  • На день раніше проект Deepstate повідомив про втрату українськими військовими села Ласточкине під Авдіївкою. Проект опублікував карту бойових дій, де село було позначено як окупована територія.
  • Інститут вивчення війни у ​​своєму звіті зазначив, що російські підрозділи просунулися на захід від Авдіївки. Геолокаційні кадри, опубліковані 24 лютого, свідчать про те, що окупанти просунулися на південному сході пункту Ласточкине.