24 травня
Завантажити ще

У Польщі невідомі пошкодили українські вагони та висипали на землю 160 тонн зерна

У Польщі невідомі пошкодили українські вагони та висипали на землю 160 тонн зерна
Фото: t.me/miUkraune

У ніч на 25 лютого у Польщі вже вчетверте за місяць висипали зерно з України. Невідомі зламали 8 вагонів та пошкодили щонайменше 160 тонн зерна. Інцидент стався на залізниці у селі Котомеж Бидгозького повіту Куявсько-Поморського воєводства у Польщі, повідомили у Міністерстві відновлення України.

- Українська сторона сумлінно виконує свої зобов'язання та згідно з домовленостями з польським урядом не експортує деякі види агропродукції на територію Польщі. Це підтверджено на офіційному рівні – ані зерно, ані кукурудза, ані ріпак – не залишається там. Це – четвертий випадок вандалізму на польських залізничних станціях. Четвертий випадок безкарності та безвідповідальності, – прокоментував Олександр Кубраков, міністр розвитку громад, теториторій та інфраструктури.

Польські ЗМІ повідомляють, що вантаж прямував транзитом до порту Гданськ, звідки має бути вирушити до інших країн світу. Наразі на місці працюють польські правоохоронці. Раніше фермери також повідомили, що вже взяли зразки із розсипаних зерен кукурудзи, щоб перевірити їх на відповідність стандартам якості.