Завантажити ще

У Німеччині помер другий український баскетболіст Артем Козаченко, який став жертвою нападу

У Німеччині помер другий український баскетболіст Артем Козаченко, який став жертвою нападу
Фото: instagram.com/artgiants/

У лікарні Німеччини від тяжких травм помер юний український баскетболіст Артем Козаченко, який став жертвою нападу в Оберхаузен майже тиждень тому разом зі своїм другом Володимиром Єрмаковим. Про це йдеться в повідомленні баскетбольного клубу в Instagram.

- Ми сумуємо за Артемом Козаченком. Спочатку 18-річний товариш Вови пережив жорстокий напад, але у вівторок помер від серйозних травм. Після заворушень в Оберхаузені Артем перебував у лікарні у реанімації. На жаль, за останні кілька днів його стан настільки погіршився, що лікарі не могли більше допомогти, — написали в клубі.

Також про нього розповіли, що він грав у команді НБЛ у Бундеслізі U19, був відомий своїм талантом, дисциплінованістю та відданістю баскетболу.

  • 10 лютого у Німеччині на українських спортсменів напали підлітки. Імовірно, конфлікт розпочався через національність українців. Володимир Єрмаков помер у лікарні невдовзі після госпіталізації. Артема Козаченка госпіталізували до лікарні, він протягом 10 днів перебував у реанімації.
  • Поліція швидко виявила особи двох підозрюваних, можливо, пов'язаних зі смертю українця. Це 15-річний турок із Гельзенкірхена та 14-річний грек, який проживає в Херні. Пізніше прокуратура запросила арешт 15-річного підлітка, а другого передали опікунам через невизначеність його вини.
  • Володимир Єрмаков та Артем Козаченко, починаючи з раннього віку, грали у Києві та були частиною української збірної. З липня 2023 року вони переїхали до Німеччини та приєдналися до молодіжної команди "ART Giants" із Дюссельдорфу.