Завантажити ще

У боях за Авдіївку загинув доброволець із Чехії, який воював за Україну

У боях за Авдіївку загинув доброволець із Чехії, який воював за Україну
Фото: t.me/GeneralStaffZSU

Під час запеклих боїв біля Авдіївки, захищаючи Україну, загинув громадянин Чехії. Він був добровольцем у лавах ЗСУ, пише видання CTK.

- Його товариші бачили, як його позицію обстріляли з мінометів... Він був одним із тих відважних молодих людей, справжнім чеським героєм, який, не вагаючись, залишив усе, що мав, узяв до рук зброю і вийшов назустріч ворожим силам на сході України, - написали у соцмережах волонтери під акаунтом Vozím drony na Ukraine.

Загибель громадянина Чехії на фронті під Авдіївкою підтвердив речник Міністерства закордонних справ Чехії Деніел Дрейк. Інших подробиць, як і імені добровольця, він не назвав. Загалом Міністерство закордонних справ Чехії зареєструвало загибель чотирьох громадян Чехії, які брали участь у боях на території України.

  • Перший громадянин Чехії загинув у ході бойових дій проти російської армії на Донбасі у червні 2022 року. У березні минулого року загинув другий доброволець. Через два місяці помер засновник проєкту "Фенікс" чеський медик, який був тяжко поранений уламками на Донбасі і потім переведений до празького Центрального військового шпиталю.
  • У січні польська прикордонна поліція ув'язнила 15-річного школяра родом із чеського міста Острави, який планував приєднатися до українців, щоб боротися проти російських окупантів.