Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
4 березня
Завантажити ще

У Дніпрі після російської атаки евакуюють лікарню та зачиняють школи (оновлено)

У Дніпрі після російської атаки евакуюють лікарню та зачиняють школи (оновлено)
Фото: Суспільне Дніпро

У Дніпрі після російського обстрілу евакуюють лікарню та зачиняють школи. Про це вранці 13 лютого повідомив міський голова Борис Філатов у своєму телеграм-каналі.

- Через нічний обстріл ми евакуюємо одну з лікарень, зливаємо систему опалення та вивозимо чималу кількість паліативних хворих. Також зачиняємо школи. Бо за прогнозами найближчим часом очікується похолодання, а втримати систему не вийде, - написав він.

У наступному повідомленні Борис Філатов пояснив, що через нічний обстріл РФ у Дніпрі пошкоджено “деяку цивільну інфраструктуру”. 

- Комунальні служби роблять все можливе для усунення наслідків. Поки ж зігрітися та підзарядити гаджети можна у пунктах незламності. По всьому місту працює понад 100. Адреси найближчих до вас можна знайти в застосунку «Дія». Там є все необхідне. Генератори, альтернативні джерела опалення, мобільний зв'язок та інтернет. І звісно — питна вода та гарячі напої, - написав мер.

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради повідомив, що на дистанційне навчання перейшли три школи на житловому масиві "Придніпровський". Ще дві працюватимуть за скороченим графіком. Інші школи Дніпра працюють за звичайним розкладом.

На сайті Дніпровської міської ради сказано, що електроенергія тимчасово була відсутня вночі. Також було тимчасово припинено подачу тепла до будинків, які обслуговує котельня КП "Коменергосервіс". Також через перебої світла була зупинена підвищувальна насосна станція, водопостачання відновили.