Завантажити ще

В Авдіївській міськадміністрації підтвердили, що росіяни заходять на околиці міста

В Авдіївській міськадміністрації підтвердили, що росіяни заходять на околиці міста
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua/

Російські окупаційні війська заходять на околиці Авдіївки. Проте місто не перебуває під контролем ворога і ЗСУ тримає оборону. Про це начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш заявив в ефірі телемарафону.

- Ситуація не проста, дуже складна. Ворог намагається реалізувати свої плани щодо оточення міста і з флангів з півдня і півночі... наші хлопці бачать, відпрацьовують ці моменти з відрізання коксохіму від міста. Намагається ворог все-таки через дачний масив відрізати коксохім і тисне він туди дуже потужно, - зазначив Барабаш, якого цитує РБК-Україна.

Голова МВА підтвердив, що окупаційні війська заходять на околицях Авдіївки і перебувають у приватному секторі.

- Так, на жаль, є така (інформація. - Ред.). Але хлопці мужньо стримують їх, відбивають. Сили ворога в рази більші. Я іноді читаю Telegram-канали, що "Авдіївка вже впала". Такого однозначно нема. Якщо так хтось заявляє, то це у першу чергу неповага до захисників, які боронять це місто. Вони знають, що це не так... До того, що все пропало, ще далеко, - додав Барабаш.

  • Попри постійні бойові дії, в Авдіївці все ще залишається 935 жителів. За даними Барабаша,  евакуація ускладнена через постійні бойові дії та обстріли. 8 лютого вдалося вивезти шістьох людей. 
  • За словами президента Зеленського, Росія не рахує свої втрати в Авдіївці. Для країни-агресора все одно, скільки вона втратить. В Авдіївці вже паркан із тіл, наголосив президент.