23 травня
Завантажити ще

Нардепу Маріковському повідомили підозру в недостовірному декларуванні криптовалюти

Нардепу Маріковському повідомили підозру в недостовірному декларуванні криптовалюти

Народний депутат підозрюється у недостовірному декларуванні криптовалюти на майже 25 млн гривень. Про це повідомляє САП.

У 2020 році депутат задекларував криптовалюту вартістю 24,6 млн гривень, яка начебто належала йому ще з 2019 року. Проте у межах досудового розслідування, яке було розпочато за матеріалами НАЗК, встановлено, що криптовалютний гаманець, який зазначив у себе в декларації депутат, насправді ніколи йому не належав, – усі транзакції з придбання віртуальної валюти здійснювались громадянами іншої держави, які жодним чином не були пов’язані з депутатом.

Дії народного депутата кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 366-2 КК України "Декларування недостовірної інформації". Розслідування вказаних фактів розпочато на підставі висновку Національного агентства з питань запобігання корупції.

За інформацією «РБК-Україна», йдеться про депутата від "Слуги народу" Олександра Маріковського. Зазначається, що у його декларації за 2020 рік вказано, що він має криптовалюту біткоїн у кількості 32.