Завантажити ще

На Львівщині 14-річна дівчинка провалилася у болото, її витягли рятувальники

На Львівщині 14-річна дівчинка провалилася у болото, її витягли рятувальники

У Львівській області рятувальники 29 січня витягли з болота дитину 2009 року народження. Дівчинка хотіла скоротити дорогу та мало не потонула, повідомляє ДСНС.

Сталося це у Городку Львівської області. Близько 15:30 до рятувальників зателефонувала схвильована мати і повідомила, що її донька застрягла у болоті. Рятувальники витягли дівчинку та передали медикам, які надали їй необхідну допомогу. Госпіталізації вона не потребувала. 

Рятувальники закликали батьків належно наглядати за своїми дітьми, аби не наражати їх на небезпеку. Адже дитяче життя – найцінніше.

  • Ввечері 19 січня трагедія сталася у селі Лучинчик Вендичанської громади Могилів-Подільського району. До рятувальників о 20:18 надійшло повідомлення про пожежу у житловому будинку. На той момент там було троє малих дітей, найменшу дівчинку, на жаль, врятувати не вдалося.
  • На Запоріжжі поліцейські врятували двох дітей, які загубилися під час прогулянки біля річки. 13-річний Максим упав у болото і застряг у воді по плечі. Його товариш Сергій, промерзлий та наляканий, блукав хащами на іншому березі.