Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У Стамбулі через напад на католицьку церкву затримали громадян Таджикистану та РФ

У Стамбулі через напад на католицьку церкву затримали громадян Таджикистану та РФ
Фото: screenshot taken from CCTV video obtained by REUTERS

Влада Туреччини заявила про затримання двох чоловіків, які напали на католицьку церкву в Стамбулі. Про це повідомили Reuters і Sabah.

Міністр внутрішніх справ Туреччини Алі Єрлікая розповів, що затримані - 24-річний громадянин Таджикистану та 37-річний громадянин Росії, ймовірно, пов'язані з "Ісламською державою".

Глава МВС повідомив, що рейди провели у понад 30 місцях по всьому Стамбулу та затримали 47 осіб. Двоє підозрюваних перебувають у Туреччині нелегально.

- Стамбул, перлина нашої цивілізації, протягом століть приймав різні релігії. Це продовжуватиметься. Ми ніколи не потерпимо національних та міжнародних злочинних центрів та їхніх посібників, які намагаються порушити мир у Туреччині, - заявив міністр внутрішніх справ Туреччини Алі Ерлікая.

  • 28 січня двоє чоловіків у масках та з пістолетами напали на католицьку церкву Святої Марії в стамбульському районі Сариєр під час недільної служби. Загинув 52-річний громадянин Туреччини.
  • На службі був присутній генеральний консул Польщі у Стамбулі Вітольд Лесняк. Відповідальність за напад взяла «Ісламська держава».
  • Напад, зокрема, засудили президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган, Папа Римський Франциск, прем'єр-міністр Італії Джорджія Мелоні.