Завантажити ще

Атака на Київ тривала 3,5 години, постраждало 18 людей, одна з них в стані клінічної смерті

Атака на Київ тривала 3,5 години, постраждало 18 людей, одна з них в стані клінічної смерті
Фото: t.me/VA_Kyiv

Зранку 23 січня Київ пережив другий у цьому році ракетний удар. Є руйнування та поранені. Про це повідомляється на телеграм-сторінці Київської міської військової адміністрації.

Повітряна тривога у столиці тривала три з половиною години. Спершу ворог запустив крилаті ракети Х-101/Х-555/Х-55, які заходили на столицю двома хвилями. Коли вони вже безпосередньо перебували у повітряному просторі Києва, ворог запустив по столиці балістичні ракети наземного базування. Силами та засобами протиповітряної оборони над Києвом було уражено майже два десятки повітряних цілей.  

Станом на 11:30 відомо про 18 постраждалих, з них 13 госпіталізовано.  Один з постраждалих перебуває у лікарні в стані клінічної смерті, проводяться реанімаційні заходи. Крім того, за даними мера столиці Віталія Кличка, серед постраждалих троє дітей. 

Інформація щодо наслідків по районах.

Святошинський:

  • займання припаркованих автомобілів;
  • займання квартири у багатоповерховому житловому будинку;
  • пошкодження нежитлової забудови.

Крім того, в одному з будинків рятувальники виявили бойову частину ракети у квартирі. Було ухвалено рішення про евакуацію мешканців кількох навколишніх житлових будинків.

На базі одного з дошкільних навчальних закладів району розгорнуто штаб. Рятувальники працюють над знешкодженням частини ракети. 

Печерський:

Пошкодження нежитлової будівлі.

Солом’янський:

Пошкодження житлового будинку.

Дарницький:

Падіння уламків на дах багатоповерхового житлового будинку (без займання) та на територію дитячого садочка (без руйнувань та пожежі).