15 червня
Завантажити ще

Міноборони перевіряє продуктові склади для забезпечення ЗСУ після скарг військових

Міноборони перевіряє продуктові склади для забезпечення ЗСУ після скарг військових
Фото: mil.gov.ua

У п'ятницю, 19 січня, представники Міноборони влаштували несподівану перевірку продуктових складів для забезпечення бійців Збройних сил на сході країни. Причиною перевірок стали скарги військових на якість харчування. Про це повідомляє пресслужба відомства.

- Ми реагуємо на скарги військових, тож приїхали із незапланованим "візитом" до частин. Усі фіксуємо. Виявилося, через несвоєчасне постачання компанією-переможцем продуктів харчування у певних областях запаси продуктів є недостатніми, - сказав заступник міністра полковник Віталій Половенко. – Це питання на жорсткому контролі. Компанія перемогла у 10 лотах на харчування, але тепер фізично не може впоратися із постачанням.

Наразі у Міноборони працюють робочі групи, які перевіряють якість та своєчасне постачання продуктів. За словами Половенка, на перевірених складах частина продукції не відповідала нормам. Згідно з умовами договору, Міністерство оборони може у такому випадку замінити постачальника. У відомстві додали, що по виявлених порушеннях будуть складені відповідні акти. Компанії, що невчасно поставила продукцію, виставлять штрафи та зобов'яжуть відшкодувати кошти за зіпсовані та неякісні продукти.