Завантажити ще

В Авдіївці росіяни дронами атакували правоохоронців, які рятували поранених жінок

В Авдіївці росіяни дронами атакували правоохоронців, які рятували поранених жінок
Фото: facebook.com/don.gunp

В п'ятницю. 12 січня російські військові атакували дронами правоохоронців в Авдіївці Донецької області, коли ті допомагали пораненим жінкам. Поліція прибула на виклик, щоб допомогти постраждалим від російських ударів і сама потрапила під обстріл. Про це повідомляє поліція Донецької області.

- "Білі янголи" отримали повідомлення, що у приватному секторі постраждали люди. Чоловік загинув, а дружина зазнала тяжких поранень. Коли поліцейські надавали жінці медичну допомогу, ворог скинув з дрона боєприпас. Правоохоронці помітили, що дрони продовжує стежити за ними і може будь-якої миті направити по них удар. Діяли швидко та злагоджено і вже за кілька хвилин безпечно доставили постраждалу до місцевої лікарні. Медики стабілізували її для подальшої евакуації до Мирнограда, - розповіли правоохоронці.

Крім цього, тяжкі травми внаслідок ракетного обстрілу отримала ще одна місцева мешканка. Стан її був критичним. Рятували жінку за тим самим алгоритмом: невідкладна допомога – зупинка у місцевій лікарні для стабілізації стану – евакуація до тилової медустанови, додали правоохоронці.

  • Авдіївка від жовтня перебуває під постійними штурмами росіян. Як розповідав голова Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш, найбільшою проблемою для міста залишається логістика. Їжа та інші необхідні речі завозяться лише однією трасою, яка є небезпечною.
  • У грудні Барабаш заявив, що в Авдіївці Донецької області зараз залишається понад тисячу людей, а кількість охочих виїхати з міста зменшилася. Біля міста продовжуються активні бойові дії, але ЗСУ не дають ворогові прорватися та закріпитися.