Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

У ГУР прокоментували ризик наступу РФ на Харківську область

У ГУР прокоментували ризик наступу РФ на Харківську область
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Україна володіє повною інформацією щодо ситуації на кордоні з Росією, Білоруссю чи іншими країнами. Сили оборони готові до будь-яких сценаріїв, належне реагування готується. А тому громадянам не варто піддаватися панічним настроям через інформацію про потенційний наступ на Харківщину. Про це розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі " Радіо NV ".

- Україна на сьогодні має всю інформацію про те, що відбувається на українських кордонах і з Росією, і з Білоруссю та іншими державами. Звичайно, ми активно обмінюємося інформацією з нашими партнерами, і вся справжня найактуальніша інформація відома і нашим партнерам, і, безумовно, українським Силам безпеки та оборони. "Належне реагування готується", - заявив Юсов.

Як зазначив речник Головного управління розвідки, інформаційні акції здійснюються або ж на користь ворога, або в "рамках реалізації справжньої свободи слова та нормальної інформаційної політики". Він закликав українських громадян тверезо реагувати на будь-яку інформацію, а не піддаватися якимось панічним настроям.

  • Раніше видання The Telegraph з посиланням на "наближене" до українських військових джерело заявило про те, що росіяни нібито можуть розпочати "наземний наступ" у Харківській області 15 січня після масованих обстрілів.
  • Водночас речник командування Сухопутних військ України підполковник Володимир Фітьо заявив, що військові не спостерігають змін у складі військ ворога в Харківській області та на території РФ, що межує з регіоном