Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
24 квiтня
Завантажити ще

Дві громадянки України постраждали внаслідок масової ДТП у Туреччині

Дві громадянки України постраждали внаслідок масової ДТП у Туреччині
Фото: dailysabah.com

У Туреччині дві громадянки України постраждали внаслідок ДТП за участю семи транспортних засобів. Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

- Внаслідок ДТП у турецькій провінції Сакар'я постраждали дві українки. Загроз їхньому життю немає. Постраждалі отримали необхідну медичну допомогу, - сказав речник МЗС України.

Генеральне консульство України в Стамбулі надає консульську допомогу постраждалим громадянкам, а також взаємодіє з управлінням безпеки провінції та командуванням жандармерії для з'ясування всіх обставин аварії.

Вранці 28 грудня у чорноморському регіоні Туреччини, провінції Сакар'я, зіткнулося сім транспортних засобів, загинуло десятеро людей та ще 59 постраждали. За попередніми даними, причиною аварії на шосе міг стати густий туман. Зіткнулися у тому числі три автобуси, вантажівка та легковики. За словами очевидців, деякі люди загинули внаслідок наїзду автомобіля на тих, хто вийшов зі своїх транспортних засобів і спостерігав за першим ДТП. Через аварію рух перекривали на шість годин. Кількох водіїв затримано.

17 грудня у Словаччині перекинувся автобус FlixBus рейсу "Відень - Київ" із 53 пасажирами.