22 червня
Завантажити ще

У столичній школі № 229 обвалилася стеля в укритті, яке нещодавно відремонтували

У столичній школі № 229 обвалилася стеля в укритті, яке нещодавно відремонтували
Фото: facebook.com/timurtkachenko скріншот

У Києві під час повітряної тривоги в укритті школи № 229 у Солом'янському районі столиці через прорив труби обвалилася стеля. Про це повідомив заступник міністра зі стратегічних галузей промисловості України Тимур Ткаченко.

- Під час повітряної тривоги діти були в укритті, стався обвал стелі через прорив труби. На щастя, ніхто не постраждав. Школа була збудована 42 роки тому, - повідомив замміністра.

Він зазначив, що найближчим часом будуть проведені слідчо-оперативні дії та експертиза.

Ткаченко також розповів, що нещодавно укриття цієї школи було відремонтовано за небюджетні кошти благодійного фонду.

Начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко заявив, що у вентилі опалювальної батареї стався збій, а стеля в укритті цієї школи швидко ввібрала вологу і через збільшення ваги обрушилася.

Він зазначив, що укриття готується до ремонту і до понеділка мають бути усунені наслідки аварії.

У 2021 році перший заступник голови комісії Київради з питань ЖКГ та ПЕК Юрій Тихонович просив голову Солом'янської РДА Ірину Чечотку відремонтувати дах школи, бо під час дощів вода стікала по стінах третього поверху. У цій же школі раніше були зафіксовані пліснява та грибок на стелях, вони були всі чорні від вогкості. 

14 грудня під час ракетного обстрілу Києва сторож не пустив до укриття двох дітей через те, що з ними був собака, школярі дивом встигли добігти до іншого укриття.