29 травня
Завантажити ще

На Київщині викрили злочинців, які пересилали наркотики у кавових машинах

На Київщині викрили злочинців, які пересилали наркотики у кавових машинах
Фото: t.me/pgo_gov_ua/19967

Столичні правоохоронці викрили міжнародну злочинну наркоорганізацію, яка пересилала наркотики до України у кавових машинах. Вже повідомлено про підозру 15 її учасників, повідомляє Офіс Генерального прокурора.

За даними слідства, організатори надсилали наркотики та психотропи до України з Королівства Іспанії за допомогою міжнародних поштових відправлень. Для маскування вмісту посилки вони пакували їх у предмети побутової техніки – кавові машини, музичні програвачі, великі портативні аудіосистеми. Потім збували наркотики, передаючи їх з рук в руки та поштовими відправленнями по Україні.

- Правоохоронці провели близько 60 обшуків, за результатами яких у підозрюваних вилучено 330 г кокаїну, 564 г амфетаміну, 200 г A-PVP, 1 236 шт. МДМА, 100 шт. ЛСД та інші заборонені препарати, понад 1 кг канабісу, скляну місткість з шишками, 250 г галюциногенних грибів. Орієнтовна вартість вилучених наркотичних засобів і психотропних речовин становить понад 5 млн грн.

Також у наркоторговців вилучили зброю та набої до неї, 72 мобільні телефони, банківські картки, два автомобілі, понад мільйон гривень, 8 300 доларів США, 1000 євро, чорнові записи. Всіх підозрюваних затримали. Вирішується питання щодо обрання їм запобіжних заходів та накладення арешту на вилучене майно.

Фото
Фото
20 Грудня 202319:20