Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
24 квiтня
Завантажити ще

Суд продовжив арешт екссудді Тандира, який збив нацгвардійця на блокпості

Суд продовжив арешт екссудді Тандира, який збив нацгвардійця на блокпості
Фото: suspilne.media

Святошинський районний суд столиці ухвалив рішення продовжити запобіжний захід для колишнього судді Олексія Тандира, який у Києві на блокпості на смерть збив нацгвардійця. Про це повідомляє Суспільне.

- Тандир перебуватиме у СІЗО до 17 лютого 2024 року без права внесення застави, – йдеться у повідомленні.

Підозрюваний просив змінити запобіжний захід – замість СІЗО відправити його на фронт. Ця можливість передбачена статтею, яка дозволяє скасувати запобіжні заходи для тих, хто викликається на військову службу в період мобілізації, на особливий період або за зміни обставин, обґрунтованих іншими підставами.

Прокурор повідомив, що поки не отримував звернень від Тандира, отже, не проводив перевірку його придатності до військової служби та інші деталі. Наразі Тандир перебуває у СІЗО. У разі визнання винним йому загрожує до 10 років ув'язнення.

Щоб уникнути арешту майна, Тандир переоформив його на свою дружину, з якою розлучився. Сім'я загиблого нацгвардійця не встигла накласти арешт на майно судді до його переоформлення. Заява була подана 20 листопада, але суддя відклав рішення, очікуючи на свідчення родичів загиблого. Адвокати Тандира не прийшли на суд, пояснивши це участю в іншому процесі.

25 травня під час комендантської години голова Макарівського райсуду, який перебував у стані алкогольного сп'яніння, збив на блокпості 22-річного нацгвардійця Вадима Бондаренка. В нього залишилося троє дітей.