18 червня
Завантажити ще

Масштабна тривога в Україні: завдано удару Старокостянтинову, в Києві працювало ППО

Масштабна тривога в Україні: завдано удару Старокостянтинову, в Києві працювало ППО
Фото: alerts.in.ua

В Україні втретє за добу оголошено масштабну повітряну тривогу. Військові попереджають про пуски ракет, свідчить карта повітряних тривог.

Повітряна тривога була оголошена на всій території України. Як зазначають у Повітряних силах, тривогу було оголошено через зліт винищувача МіГ-31К з аеродрому "Саваслейка", розташованого у Нижегородській області.

- Вся Україна – ракетна небезпека! Зафіксовано зліт МіГ-31К ПКС Росії з аеродрому "Саваслейка", - пише пресслужба Повітряних сил.

Як повідомляє "Суспільне", війська РФ завдали удару по Старокостянтинову на Хмельниччині аеробалістичною ракетою «Кінжал». Інформація про наслідки та постраждалих уточнюється.

- – Ракети попрямували до Хмельницької області, я маю на увазі у Старокостянтинів. Оголошення тривоги було о 14:09 приблизно, коли пролунав сигнал по всій Україні. І фактично за 10 хвилин від оголошення повітряної тривоги був "приліт" у Хмельницькій області... Про наслідки, тим більше роботи Кинджалів, а це був Х-47 Кинжал, ми не говоримо. Нехай ворог робить свої висновки. Не будемо давати інформацію, куди вони цілили, потрапили чи не потрапили, – пояснив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Під час тривоги у Києві було чути звуки вибухів. При цьому інформації про "прильоти" та постраждалих не надходило. Пізніше стало ідомо, що гучні звуки пов'язані із роботою ППО.

Перед цим 14 грудня масштабну повітряну тривогу оголошували після 11-ї ранку. Тоді також було зафіксовано зліт російського винищувача. Ще одну тривогу було оголошено після 14.00. Повітряні сили попередили про ризик пуску ракет із району Липецької області Російської Федерації. Після цього ракети було зафіксовано у напрямку району Старокостянтинова Хмельницької області. Пізніше у регіоні пролунали вибухи.